S vypínači Schneider vyladíte byt do posledního detailu!

Jestliže i vy patříte k lidem, kterým záleží na každém detailu, pak vás jistě potěší, že jsou po dlouhých letech čekání na trhu konečně k dostání dokonalé zásuvky a vypínače. Takové, které jsou vyladěné do toho posledního detailu. Mají přesně takovou barvu, jakou potřebujete, a dokonce si můžete vybírat i z atraktivních tvarů. A cena za tento dokonalý design, který vás na první pohled ohromí? Ne víc, než na kolik vás přijdou běžné zásuvky a vypínače.
Je to tak, zásuvky a vypínače schneider https://www.lightpark.cz/vypinace-a-zasuvky-schneider-unica/ jsou chytře vymyšlené tak, že si mezi nimi každý vybere ty pravé elektronické pomocníky, kteří budou v jeho domácnosti nejen bezchybně pracovat, ale také skvěle ladit.oranžový piktogram se zástrčkou.png
Základem chytrého nápadu této elektroniky je modulární systém. Celá věc funguje tak, že si k jednotným univerzálním strojkům můžete navolit libovolný rámeček přesně podle vašich představ. Takže zatímco všechny strojky vypadají a fungují stejně, tak jednotlivé rámečky se mezi sebou velice liší. Rámečky, které na libovolný strojek snadno nasadíte, jsou dostupné v široké barevné škále, a také můžete volit z různých barev. Zkrátka a jednoduše řečeno si mezi nimi vybere úplně každý, ať už máte zájem o jakoukoli barvu.
Takže ať už máte svou domácnost zařízenou jakkoli, ať už ji máte vyladěnou v libovolném stylu, mezi vypínači schneider si jednoduše vyberete přesně takový, jaký k vám domů nejlépe zapadne.zástrčka a blesk - piktogram.png
Jistě vás napadne, co budete dělat v případě, kdy svůj byt vybavíte například červenými vypínači, a po letech se rozhodnete vymalovat na zeleno? Ani to není žádný problém! Rámečky jsou na strojky jednoduše nasazovací, takže je snadno podle potřeby vyměníte, aniž byste k tomu potřebovali elektrikáře. A cena za takovou změnu? Několik desítek korun!
Zásuvky a vypínače Schneider se vám zkrátka vyplatí!